Kurumsal

  ALBEDO SAĞLIK ÜRÜNLERİ 2014 Yılında kurulmuş olup, Ankara Saraykent Sanayi Bölgesinde iskan etmekte ve 6500 metrekareyi kaplayan bina alanıyla beraber ,  otuzu aşkın profesyonel,  yüksek verimli personele sahiptir . 

   

  ALBEDO SAĞLIK ÜRÜNLERİ, hi-slip ve My-cath markalı hidrofilik üriner kateter ürünlerinin tek yetkili  Türkiye distribütörüdür,  ortopedi ürünleri, üroloji ürünleri, anne-bebek bakım ürünleri, yara bakım ürünleri, ateş ölçer, tansiyon aletleri, tek kullanımlık ürünler, solunum ürünleri, yatak  yarası engelleyici havalı yatak , tekerlekli sandalye  ve medikla sarf malzemeler üzerinde uzmanlaşmıştır . Güzel çalışma çevresi, modern dijital kontrol, yükleme, nakliye ekipmanlarıyla Türkiye'nin lider şirketlerindendir. 

 

 Bölge yöneticileri ve iyi eğitimli satış destek personelinden oluşan satış ve pazarlama ekibine sahiptir, bununla beraber şirketimiz sürekli artan sekiz yüzü aşkın bayisi ve büyük satış ağıyla bütün Türkiye’ de hizmetinizdedir . Şirketimiz düzenli aralıklarla bayilerine eğitim vermekte, ayrıca son kullanıcı ve sağlık elemanlarının ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktadır .


  ‘CE sertifikaları, ISO 13485:2012 sertifikaları, US FDA sertfikalarıyla çok çesitli kalite sertifikalarına sahip olup,yenilikçi kalite sözüyle  ALBEDO SAĞLIK ÜRÜNLERİ’ nin görevi  her zaman olduğu gibi insan sağlığı olacatır .  Şirketimiz ürün kalitesi ve hizmeti , ve tamamlanmış bir yönetim sistemine öncelik vermektedir . Türkiye’ de ve çok yakında bütün dünyada tamamlanmış dağıtım ağıyla hizmetinizdedir .